O nás

Kto sme

Cleaning Time – jednoduché upratovanie a skvelý výsledok

Sme rodinná firma, ktorá sa snaží uľahčovať prácu ľuďom, ktorí sa starajú o čisté, hygienické a príjemné prostredie.  Problematike čistenia sa venujeme už od roku 2014. Neustále pracujeme na tom, aby sme prinášali správne riešenia pre potreby našich zákazníkov.

Predajom výrobku naša práca nekončí. Chceme, aby zákazník vedel kam sa obrátiť, keď potrebuje riešiť príslušenstvo, náhradné diely, nový produkt či vyriešiť servis.

Preto sme tu pre Vás!

Naša Cesta

V oblasti čistiacej techniky sa spoliehame na základe vlastných skúseností na produkty Kärcher, ktoré sa vyznačujú nie len spoľahlivosťou, funkčným dizajnom, ale i širokým portfóliom výrobkov, ktoré v oblasti čistenia pokrývajú potreby v domácnostiach, či firmách. Stále rozširujúca sa paleta produktov je podporená kvalitným a dostupným servisom.

Sme  stále „In“. Prinášať správne riešenia, znamená ovládať a poznať predávané produkty. Absolvujeme školenia, aby sme vám mohli prinášať najnovšie možnosti a vylepšenia v tejto oblasti.

Poďte s nami byť „In“.

Náš Cieľ

Ako pre každého správneho predajcu je cieľom spokojný zákazník. Pre nás to znamená nájsť pre zákazníka to správne riešenie jeho potreby, či požiadavky. Nájsť efektívny, jednoduchy a dlhodoby spôsob čistenia miesta, či priestoru, Tak, aby si zákazník mohol povedať: To je ono!

Karol Šipka Produktový špecialista

Martin Vozár Starostlivosť o zákazníkov

S čím Vám môžeme pomôcť?

Vašim objednávkam, požiadavkám, otázkam sa venujeme každý deň. V pracovných dňoch nás kontaktujte emailom, alebo telefonicky. V ostatnom čase vybavujeme aj emailové dopyty. Neváhajte nás kontaktovať, kedykoľvek potrebujete.

Sme presvedčení, že produkty, ktoré ponúkame patria prevedením, spoľahlivosťou a komplexnosťou k tomu najlepšiemu v oblasti čistiacej techniky.

Objednávky sú okamžite spracovávané v našom systéme. Po odoslaní tovaru z nášho skladu je vo väčšine prípadov zásielka doručená nasledujúci pracovný deň spoločnosťou GLS.

Tak ako je dôležité pomôcť vybrať zákazníkovi správny stroj, tak rovnako je pre nás dôležitá následná starostlivosť o zákazníka. Môžete sa na nás spoľahnúť, že vám pomôžeme so záručným/pozáručným servisom, doplnením príslušenstva, výberom správnych pracovných nadstavcov, či náhradných dielov.

Vestibulum velit nibh, egestas vel faucibus vitae, feugiat sollicitudin urna. Praesent iaculis id ipsum sit amet pretium. Aliquam tristique sapien nec enim euismod, scelerisque facilisis arcu consectetur.